Pollrich DLK importer

Tę stronę oceniło już 12 osób.
Średnia ocen to 4.17 na 5 możliwych.
Brak oceny

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem i importerem renomowanego producenta wysokiej jakości wentylatorów przemysłowych, niemieckiej firmy Pollrich DLK w Polsce. Od początku swojego istnienia firma Pollrich DLK zajmuje się projektowaniem i produkcją rozwiązań dla przemysłu, głównie wentylatorów promieniowych, które są produkowane nieprzerwanie od 1906 roku i wentylatorów osiowych, których produkcją firma zajmuje się do roku 1974.

Pollrich DLK - know-how gwarantujące rozwój

Pollrich DLK to prawdziwy gigant w branży przemysłowej, który prawdziwy rozgłos otrzymał dzięki współpracy z licznymi instytutami badawczymi korzystającymi ze światowej klasy narzędzi i metod produkcyjnych. Innowacyjne technologie powstały w oparciu o obowiązujące standardy jakości i normy bezpieczeństwa, co sprawia, że wentylatory promieniowe i osiowe Pollrich DLK spełniają niezbędne wymagania, w tym standardy sprawności zawarte w dyrektywie ekologicznej.

Wyspecjalizowane know-how Pollrich DLK stanowi gwarancję ciągłego rozwoju i możliwości dostowania wentylatorów do potrzeb licznych gałęzi przemysłu. Sukces, za którym stoją tysiące specjalistów odpowiedzialnych za produkcję wysokiej jakości produktów to coś, czego potrzebujesz Ty i Twoja firma.

Współpraca i produkcja wentylatorów Pollrich DLK

W ramach prowadzonej współpracy zajmujemy się produkcją i sprzedażą wspomnianych wcześniej wentylatorów promieniowych, osiowych, a także kompletnych wentylatorów strumieniowych i oddymiających. Wszystkie wentylatory wytwarzane są w naszej hali produkcyjnej w Bytomiu z atestowanych materiałów, w oparciu o niemiecką myśl technologiczną oraz surowe normy jakościowe.

Oferta importera wentylatorów Pollrich DLK

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą importera Pollrich DLK serdecznie zapraszamy do kontaktu z Działem Ofert i specjalistami ds. marketingu firmy Sursys. Dokładamy wszelkich starań, by dostosować rozwiązania technologiczne do potrzeb współczesnych branży i zawiadujących im klientów.

Zachęcamy również do odwiedzin głównej strony internetowej firmy Pollrich DLK pod adresem www.pollrichdlk.com.

Wentylatory Pollrich DLK - producent